Trwa ładowanie...
d1vgwpn
d1vgwpn

Bank Handlowy chce pozyskać 500 nowych klientów z segmenu MSP

19.03. Warszawa (PAP) - Bank Handlowy planuje w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw pozyskać w 2012 roku 500 nowych klientów, wdrożyć nową platformę bankowości...
Share
d1vgwpn

19.03. Warszawa (PAP) - Bank Handlowy planuje w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw pozyskać w 2012 roku 500 nowych klientów, wdrożyć nową platformę bankowości elektronicznej oraz rozszerzyć ofertę produktów działalności skarbowej - poinformował bank w raporcie rocznym.

Bank podał, że istotne znaczenie dla realizacji jego celów będzie miał wzrost sald na rachunkach operacyjnych klientów korporacyjnych.

"Bank będzie dążył do osiągnięcia dwucyfrowej dynamiki w tym obszarze, co doprowadzi do stopniowej zmiany struktury portfela depozytowego (wyższy udział depozytów bieżących)" - napisano w raporcie.

d1vgwpn

Bank Handlowy poinformował, że będzie nadal rozwijał ofertę kart kredytowych, a głównym celem w tym obszarze pozostanie utrzymanie wiodącej pozycji na rynku pod względem ich używalności.

Z kolei w obszarze pożyczek gotówkowych bank będzie podejmował działania mające na celu ustabilizowanie salda kredytowego.

Bank w komunikacie podał w poniedziałek, że planuje zamknąć około 60 placówek bankowości detalicznej i zwolnić do 590 osób.(PAP)

seb/ osz/

d1vgwpn

Podziel się opinią

Share
d1vgwpn
d1vgwpn