Trwa ładowanie...
zatrudnienie
16-11-2010 01:20

Bank of New York da 500 etatów

Kraków, Wrocław czy Gdańsk? Wielka grupa finansowa szuka miejsca na centrum analityczne - dowiedział się "Puls Biznesu". Ten projekt może zatrzeć złe wrażenie, jakie Amerykanie zrobili w Polsce - uważa gazeta.

Bank of New York da 500 etatówFot: David McNew/AFP
d41tbxk
d41tbxk

Bank of New York Mellon (BNY Mellon), który dotąd miał w Polsce złą prasę, bo najpierw nie mógł rozpocząć działalności, a potem rozpętał wojnę z firmą Sobieski, chce ulokować w naszym kraju centrum analityczne, zatrudniające 500 osób. Z możliwością zwiększenia zatrudnienia, nawet kilkakrotnego, jak w innym swoim centrum.

- Odbyły się wstępne spotkania - potwierdza "PB" Sławomir Majman, prezes Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIIZ). Gazecie udało się dowiedzieć więcej. M.in., że przedstawiciele banku byli w Polsce półtora miesiąca temu. Szukają miejsca pod centrum, które ma prowadzić wiele procesów biznesowych. Potrzebni będą zarówno mniej wykwalifikowani pracownicy, np. studenci, jak i doświadczeni fachowcy z wiedzą analityczną. O tym więcej dziś w "Pulsie Biznesu".

d41tbxk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41tbxk