Trwa ładowanie...

Banki robią wiosenne porządki. Uwaga na przerwy w pracy

W weekend klienci kilku banków mogą mieć kłopoty z korzystaniem usług. Wszystko przez prace związane z modernizacją.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Banki robią wiosenne porządki. Uwaga na przerwy w pracyŹródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Lowdown
d2dd5y5

Na baczności powinni mieć się posiadacze kont w Banku Millenium, Credit Agricole, Eurobanku, Toyota Banku i w Banku Zachodnim WBK.

W tym ostatnim przerwa w działaniu bankowości internetowej i mobilnej nastąpi w niedzielę, tj. 8 kwietnia. Między godziną 4 a 5 rano usługi z tych zakresów nie będą dostępne dla klientów. Na pewno będą za to działać karty płatnicze.

Tego samego dnia przerwę planuje Bank Millenium. Od 1 do 3 w nocy jego klienci nie skorzystają z kilku usług. Będą to: Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK. Najważniejsze jednak, że w tym czasie nie będzie można przeprowadzać transakcji kartą płatniczą w sklepach i bankomatach.

Inflacja "zjada" oszczędności wypracowane na lokatach Zobacz wideo

W sobotę szeroko zakrojone prace zapowiada Raiffeisen Polbank. Przez ponad pięć godzin, od 2:15 do 7:40 rano. Dla klientów oznacza to brak dostępu do następujących usług: Mobilny Bank, Mobilny Portfel, R-Online, R-Online Biznes, R-Sms, Wideo Doradca, moj.raiffeisenpolbank.pl a także do witryny i serwisu www.r-brokers.pl.

d2dd5y5

Długie porządki także w Credit Agricole. Bank planuje przerwę od 23 w sobotę do południa w niedzielę. Oznacza to brak dostępu do serwisów CA24, telefonicznego IVR oraz do Przelewu Online. Usługi telefoniczne CA24 będą dostępne tylko dla tych, którzy będą chcieli zablokować swoje karty. Pociechą dla klientów CA jest fakt, że nie będzie ograniczeń w korzystaniu z kart.

Pomniejsze problemy czekają klientów Eurobanku i Toyota Banku. Ten pierwszy prace modernizacyjne przeprowadzi w nocy z piątku na sobotę w godzinach 23:55 – 3:00. Niedostępne będą wtedy serwis online oraz aplikacja mobilna. Toyota Bank natomiast częściowo zawiesza działanie swojej infolinii. W piątek jest już ona niedostępna (działała do 17). W sobotę działać będzie od 8 do 14.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2dd5y5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dd5y5