Trwa ładowanie...
d3o386o

BBN ws. podjęcia przez RBN kwestii bezpieczeństwa energetycznego (komunikat)

...

d3o386o
d3o386o

09.04. Warszawa - BBN informuje:

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Narodowego minister Stanisław Koziej z upoważnienia Prezydenta RP odpowiedział prezesowi Solidarnej Polski Zbigniewowi Ziobro na wniosek w sprawie podjęcia przez RBN kwestii bezpieczeństwa energetycznego.

Minister Stanisław Koziej przekazał, że Prezydent RP obecnie nie przewiduje zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Rady poświęconego temu zagadnieniu. Zaznaczył przy tym, że RBN, w czasie prezydentury Bronisława Komorowskiego, już trzykrotnie zajmowała się przedmiotową tematyką.

Jednocześnie poinformował, że Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, jako Sekretariat RBN, na bieżąco monitoruje i ocenia środowisko bezpieczeństwa energetycznego, w tym ostatnio szeroko i kompleksowo w ramach Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego. W związku z tym w agendzie kolejnego, planowanego na maj, posiedzenia Rady przewidywane jest dokonanie oceny zmian (pozytywnych i negatywnych) zachodzących w środowisku bezpieczeństwa energetycznego Polski.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ ksi/

d3o386o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o386o