Trwa ładowanie...

Będzie kolejna bitwa pod Lidlem? Sieć rzuca do sklepów portfele Wittchen

Lidl kontynuuje swoją współpracę z producentem galanterii skórzanej. Do sklepów znów trafią portfele, rękawiczki i paski marki Wittchen. Tak jak przy okazji poprzedni promocji może się to skończyć walką o przeceniony towar.

Będzie kolejna bitwa pod Lidlem? Sieć rzuca do sklepów portfele WittchenŹródło: Eastnews, fot: Wlodzimierz Wasyluk/ Eastnews
d1ylrv8
d1ylrv8

Lidl kontynuuje współpracę z producentem galanterii skórzanej. Do sklepów znów trafią portfele, rękawiczki i paski marki Wittchen. Tak jak przy okazji poprzedniej promocji może się to skończyć walką o przeceniony towar. Tylko czy to rzeczywiście taka okazja?

Z czym wybrać się na promocje? Najlepiej ze specjalnymi szelkami, do których przymocowane są karabińczyki. Wystarczy wpiąć w nie na przykład pasek od torebki i już nikt zdobyczy nam nie zabierze. Takie rozwiązanie pojawiło się już zresztą u części kupujących w trakcie ostatniej promocji Lidla. Dzięki tej innowacji mogli kupić po kilkanaście torebek. A zaraz potem wystawić je na sprzedaż na aukcjach internetowych. Tym razem będzie nieco trudniej, bo do karabińczyka trudno będzie wpiąć portfel.

Sklep chwali się, że poprzednie edycje promocyjnej sprzedaży galanterii skórzanej cieszyły się takim zainteresowaniem, że postanowiono luksusowe produkty wprowadzić do oferty po raz siódmy. Firma wprost pisze, że rękawiczki i paski „będzie można znaleźć w sklepach Lidl już w najbliższą sobotę”. To delikatna sugestia, że następnego dnia ich już raczej tam nie kupimy. I zapewne jak zwykle skończy się bitwą o przecenione produkty.

- W zgodzie z prawem nie możemy wprowadzać limitów typu: tylko jeden portfel dla jednego klienta. Zresztą nawet nie chcemy. Mogę zapewnić, że prognozujemy zapotrzebowanie na towary w oparciu o poprzednie wyprzedaże. Tam, gdzie sprzedaż była większa, teraz produktów będzie więcej - mówi Wirtualnej Polsce Anna Biskup z sieci Lidl.

d1ylrv8

Czy opłaca się w ogóle kupować na wyprzedaży w dyskoncie? Para rękawiczek ma kosztować 99 zł. Identyczne znaleźć można w internetowym sklepie Wittchen za 149 zł. To i tak przecena z blisko 300 zł. Inna sprawa, że wszystkie rękawiczki w e-sklepie są przecenione. A część i tak kosztuje 99 zł. Podobnie jest z paskami. W Lidlu mają mieć cenę 79 zł. Tymczasem w sklepie Wittchen dostać można je już od 99 zł. Choć trzeba dodać, że są i modele za ponad 200 zł.

Nieco większa przebitka cenowa jest na portfelach. Te z oferty Lidla będą sprzedawane po 159 zł. W sklepie internetowym identyczne są zarówno po 169 zł, jak i za ponad 250 zł.

d1ylrv8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ylrv8