WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rasizm

Białystok - raport MSW dot. zwalczania przestępczości związanej z dyskryminacją rasową i ksenofobią

...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

22.04. Warszawa - MSW informuje:

Już 35 osób w Białymstoku pociągnięto do odpowiedzialności karnej za przestępstwa z nienawiści. Prawie ośmiokrotnie wzrosła liczba wszczętych postępowań. Z obrazu miasta systematycznie znikają napisy i symbole "mowy nienawiści". Jednocześnie przybywa wielokulturowych inicjatyw, uczących tolerancji. Od maja ubiegłego roku w mieście nie doszło do żadnego poważnego incydentu na tle rasistowskim. To znak, że Białystok się zmienia.

MSW opublikowało dziś raport dotyczący zwalczania przestępczości związanej z dyskryminacją rasową i ksenofobią w Białymstoku.

WP

Cały dokument dostępny jest pod adresem - https://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/11975,Bialystok-raport-dotyczacy-zwalczania-przestepczosci-zwiazanej-z-dyskryminacja-r.html

Zachęcamy również do wykorzystania materiałów prasowych zamieszczonych pod wskazanym adresem.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kos/

WP
Polub WP Finanse
WP
WP