Trwa ładowanie...
dchypin

Biedronka dała premie. Pokazuje, na co mogą liczyć jej pracownicy

2100 zł brutto dla blisko 45 tys. pracowników wypłaci Biedronka w ramach nagrody rocznej. Przy okazji sieć chwali się innymi benefitami, na które mogą liczyć jej pracownicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Biedronka dała premie. Pokazuje, na co mogą liczyć jej pracownicy
(East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER)
dchypin

Blisko 45 tysięcy pracowników sieci Biedronka otrzyma specjalną nagrodę roczną w wysokości 2100 zł brutto - informuje właściciel marki, spółka Jeronimo Martins. Jak podkreśla, to o 100 zł więcej niż w ubiegłym roku. W tym roku władze firmy zdecydowały się na szybszą wypłatę, co oznacza, że pracownicy dostaną pieniądze przed Wielkanocą.

Nagroda specjalna jest przeznaczona dla osób zatrudnionych w JMP na stanowiskach niemenedżerskich, na podstawie umowy o pracę, najpóźniej od 3 kwietnia 2018 r. i trafi przede wszystkim do pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych. Warunkiem jej otrzymania jest także dobra ocena pracy za ubiegły rok – co najmniej na poziomie zgodnym z oczekiwaniami, brak dłuższych absencji, trwających powyżej 180 dni łącznie, a także brak nieusprawiedliwionych nieobecności w 2018 roku.

dchypin

"Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają jej proporcjonalną część adekwatną do wymiaru etatu" - zaznacza sieć.

Prezes Fakro: Wynagrodzenia co roku mogą wzrastać nawet o 10 proc.

Nagrody w Biedronce. Kierownicy też dostaną

dchypin

Ponad dwa tysiące kierowników sklepów Biedronka z całej Polski, a więc niemal 75 proc. osób na tym stanowisku, którzy spełniają pozostałe warunki, "zostanie docenionych za realizację planu rocznego i osiągnięcie dobrych wyników sprzedaży nagrodą specjalną w podwójnej wysokości, a więc kwotą 4200 zł brutto".

  Biedronka
(Biedronka)

Przy okazji Biedronka chwali się również innymi benefitami dla swoich pracowników. Nic dziwnego, na rynku trwa walka o ręce do pracy, a tych sieć potrzebuje wielu. Jak podaje, aktualnie w Jeronimo Martins Polska na umowę o pracę zatrudnionych jest ponad 67 tys. osób, a firma wciąż zwiększa zatrudnienie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dchypin

Podziel się opinią

Share
dchypin
dchypin