Trwa ładowanie...

Biedronka dała premie. Pokazuje, na co mogą liczyć jej pracownicy

2100 zł brutto dla blisko 45 tys. pracowników wypłaci Biedronka w ramach nagrody rocznej. Przy okazji sieć chwali się innymi benefitami, na które mogą liczyć jej pracownicy.
Share
Biedronka dała premie. Pokazuje, na co mogą liczyć jej pracownicy
Źródło: East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER
d35lnm6

Blisko 45 tysięcy pracowników sieci Biedronka otrzyma specjalną nagrodę roczną w wysokości 2100 zł brutto - informuje właściciel marki, spółka Jeronimo Martins. Jak podkreśla, to o 100 zł więcej niż w ubiegłym roku. W tym roku władze firmy zdecydowały się na szybszą wypłatę, co oznacza, że pracownicy dostaną pieniądze przed Wielkanocą.

Nagroda specjalna jest przeznaczona dla osób zatrudnionych w JMP na stanowiskach niemenedżerskich, na podstawie umowy o pracę, najpóźniej od 3 kwietnia 2018 r. i trafi przede wszystkim do pracowników sklepów oraz centrów dystrybucyjnych. Warunkiem jej otrzymania jest także dobra ocena pracy za ubiegły rok – co najmniej na poziomie zgodnym z oczekiwaniami, brak dłuższych absencji, trwających powyżej 180 dni łącznie, a także brak nieusprawiedliwionych nieobecności w 2018 roku.

d35lnm6

"Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają jej proporcjonalną część adekwatną do wymiaru etatu" - zaznacza sieć.

Prezes Fakro: Wynagrodzenia co roku mogą wzrastać nawet o 10 proc.

Nagrody w Biedronce. Kierownicy też dostaną

Ponad dwa tysiące kierowników sklepów Biedronka z całej Polski, a więc niemal 75 proc. osób na tym stanowisku, którzy spełniają pozostałe warunki, "zostanie docenionych za realizację planu rocznego i osiągnięcie dobrych wyników sprzedaży nagrodą specjalną w podwójnej wysokości, a więc kwotą 4200 zł brutto".

  Biedronka
Źródło: Biedronka

Przy okazji Biedronka chwali się również innymi benefitami dla swoich pracowników. Nic dziwnego, na rynku trwa walka o ręce do pracy, a tych sieć potrzebuje wielu. Jak podaje, aktualnie w Jeronimo Martins Polska na umowę o pracę zatrudnionych jest ponad 67 tys. osób, a firma wciąż zwiększa zatrudnienie.

d35lnm6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d35lnm6

Podziel się opinią

Share
d35lnm6
d35lnm6