Trwa ładowanie...

Biedronka. Dyskont rozda paczki urodzonym w tym roku dzieciom

Biedronka zamierza "uczcić" swoje 25. urodziny bardzo nietypową akcją promocyjną. Rodzice dzieci, które przyjdą na świat w tym roku, otrzymają bowiem od sieci sklepów paczkę z produktami dla najmłodszych.

Biedronka. Dyskont rozda paczki urodzonym w tym roku dzieciomŹródło: iStock.com
dfewnhy
dfewnhy

Biedronka. Dyskont rozda paczki urodzonym w tym roku dzieciom

Właściciel sieci sklepów Biedronka ogłosił ogólnopolską akcję promocyjną, w ramach której przekaże wszystkim dzieciom urodzonym w 2020 roku paczki z produktami marki Dada. Wyprawka zawiera m.in. pieluszki Extra Care, chusteczki nawilżane oraz patyczki higieniczne.

Oglądaj: "Najświeższa" Biedronka w Polsce

Żeby otrzymać wyprawkę należy zarejestrować się stronie internetowej akcji. Jak informuje Biedronka, paczki z produktami będą dostarczane bezpośrednio do miejsc zamieszkania przez Pocztę Polską.

Biedronka. Dyskont rozda paczki urodzonym w tym roku dzieciom

Biedronka świętuje w ten sposób przypadające na ten rok 25 urodzin sieci sklepów. Dedykowana akcji kampania marketingowa ma być prowadzona za pośrednictwem stacji telewizyjnych, radiowych, ale również w internecie, mediach społecznościowych i sklepach do końca lutego.

Jak wyjaśnia Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka, misją sieci jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, a sama paczka ma na celu "sprawienie przyjemności wszystkim tym, do których trafi".

dfewnhy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfewnhy