Trwa ładowanie...

Biedronka i Letni Kiermasz Książki. Ponad 400 tytułów za niespełna 10 zł

Od poniedziałku w dyskontach sieci Biedronka znajdzie się wiele książek, które będzie można kupić za niespełna 10 zł. Akcja promocyjna zatytułowana "Letni Kiermasz Książek" obejmie ponad 400 tytułów.

Share
Biedronka i Letni Kiermasz Książki. Ponad 400 tytułów za niespełna 10 zł
Źródło: PAP
d134lpm

– W Biedronce zdajemy sobie sprawę z ogromnej roli, jaką odgrywa czytanie. Z tego właśnie względu już kilka lat temu postawiliśmy na promowanie książek. Dzięki takim akcjom jak Letni Kiermasz Książki chcemy pokazać Polakom, że czytanie nie musi odbywać się dużym kosztem. Dodatkowo na nasze półki każdego tygodnia wchodzi nowa oferta, więc w Biedronce każdy może znaleźć coś dla siebie – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę książek w Biedronce, cytowany w komunikacie prasowym.

W ramach akcji sieci sklepów Biedronka na półkach dostępna będzie szeroka oferta książek dla dzieci oraz pozycje obowiązkowe dla fanów kryminałów, literatury historycznej, młodzieżowej oraz obyczajowej.

W ofercie znajdzie się m.in. "Życie na pełnej petardzie" ks. Jana Kaczkowskiego, a także klasyki literatury oraz prace współczesnych i nagradzanych autorów - Zygmunta Miłoszewskiego, Ricka Riordana czy Jamesa Pattersona.

Biedronka. 22 lipca rusza Letni Kiermasz Książki Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.
Biedronka. 22 lipca rusza Letni Kiermasz Książki Źródło: Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Zobacz: Biedronka rozbudowuje sieć dystrybucyjną. Nowa inwestycja najnowocześniejszym centrum w Polsce

Jak czytamy, Biedronka już od 2009 roku prowadzi regularną sprzedaż książek. W ciągu ostatnich trzech lat sieć sprzedawała rocznie średnio ok.12 mln ich egzemplarzy.

d134lpm

Wśród najważniejszych inicjatyw znajduje się m.in. organizowanym od 2015 r. konkurs na książkę dla dzieci "Piórko" oraz efekt akcji lojalnościowej "Gangu Słodziaków", w ramach której do rąk klientów trafiło ponad milion książek opowiadających o przygodach leśnych zwierząt.

Oferta książek w ramach akcji Letni Kiermasz trwa od 22 lipca do 3 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Asortyment różni się w zależności od lokalizacji sklepu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d134lpm

Podziel się opinią

Share
d134lpm
d134lpm