Trwa ładowanie...

Gang Słodziaków zastąpi popularne Świeżaki w Biedronce

Gang Słodziaków to kontynuacja jednej z najbardziej udanych akcji lojalnościowych w ostatnich latach. Po pluszowych warzywach do Biedronki trafią pluszowe leśne zwierzątka.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Gang Słodziaków zastąpi popularne Świeżaki w BiedronceŹródło: JMP, fot: JMP
d45iwp5
d45iwp5

Gang Słodziaków w Biedronce

Po bardzo udanej marketingowo akcji lojalnościowej, pluszowy Gang Świeżaków zastąpi Gang Słodziaków. Biedronka postanowiła kontynuować akcję, która cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród klientów sieci. Niemal całe rodziny starały się skompletować kolekcję pluszowych Świeżaków. Jak podały „Wiadomości Handlowe” zgodnie z badaniem „Brand Equity 2017” Nielsena, 40% ankietowanych odwiedzało częściej Biedronkę po rozpoczęciu promocji z zabawkami. Ta sama analiza wykazała, że aż 83% respondentów wyrażało zainteresowanie nowymi akcjami tego rodzaju. Takie wyniki sprawiły, że siec handlowa postanowiła nie rezygnować z formatu, a jedynie zmienić zabawki na nowe.

Jak zdobyć pluszaki?

Nowa kampania wystartowała dzisiaj i potrwa kilkanaście tygodni. Zasady akcji będą niemalże identyczne, jak te z ostatnich dwóch lat. Klienci biedronki za zakupy zdobywać będą naklejki, które będą mogli wymienić na zabawki. „Tak jak dotychczas, dodatkowe naklejki zdobywać będzie można za kupno owoców i warzyw, za zakup produktów partnerów akcji, a także za korzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka" - podaje portal Wiadomości Handlowe.

Gang Słodziaków. Zasady promocji

Słodziaki będzie można otrzymać za darmo, po zebraniu 60 naklejek. Gdy uzbieramy 30, maskotkę będziemy mogli kupić za 19,99 zł sztuka. Z kolei, posiadacze 15 naklejek będą mogli za darmo odebrać książkę „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Regularna cena Słodziaka to 49,99 zł, książki 9.99 zł.

Jak zdobyć naklejki?

Za wydanie 40 zł, klienci otrzymają jedną naklejkę, za zakupy z kartą „Moja Biedronka” również. Naklejkę można zdobyć także za zakup warzyw i owoców oraz produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł.

d45iwp5

Gang Słodziaków będzie składał się z pluszowych maskotek przedstawiających leśne zwierzątka, m.in. lisa, jeża, królika i sowę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45iwp5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45iwp5