Trwa ładowanie...

Biedronka. Nowa oferta sieci na tanie figurki z gry Fortnite

Sieć sklepów Biedronka wprowadziła do swojej oferty figurki z popularniej gry komputerowej Fortnite. Promocja będzie ważna tylko do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Share
Biedronka. Nowa oferta sieci na tanie figurki z gry Fortnite
Źródło: East News
d3likzo

W poniedziałek do oferty sklepów "Biedronka" trafiły figurki Fortnite. Zabawki z popularnej sieciowej gry akcji kosztują 14,99 złotych. Jeśli klient zdecyduje się nabyć jednocześnie trzy figurki - cena spada do 9,99 złotych za sztukę.

Dodatkowo podstawki figurek można wykorzystać do robienia pieczątek. W ofercie znalazło się 41 wzorów dla miłośników gry Fornite. Promocja w sklepach "Biedronka" będzie ważna do 28 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Fortnite: Battle Royale jest komputerową grą wieloosobową wydaną przez studio Epic Games w 2017 roku. Można w nią zagrać na platformach Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbox One, a w 2018 roku również na iOS, Nintendo Switch i Android. Gra jest symulatorem przetrwania z możliwością tworzenia różnych struktur budowlanych.

d3likzo

Podobnie jak inne gry z gatunku "battle royale", Fortnite umiejscawia graczy w wielkiej bitwie na rozległej mapie. Ich zadaniem jest eliminowanie lub unikanie innych graczy, do momentu, w którym na mapie pozostanie tylko jeden zwycięzca.

"Biedronka" jest siecią sklepów, której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Pod względem liczby dyskontów jest największą siecią handlową w Polsce. W ciągu najbliższych dwunastu miesięcy Jeronimo Martins może otworzyć ponad 100 nowych sklepów. Według Haitong Banku sieć "Biedronka" rozrośnie się do 3010 dyskontów.

d3likzo

Podziel się opinią

Share
d3likzo
d3likzo