Trwa ładowanie...

Biuro podróży szuka pracowników. Mają odwiedzić kilkadziesiąt europejskich miast

Idealna praca dla osób uzależnionych od podróżowania. Firma turystyczna zatrudni 4 osoby, które podczas 3-miesięcznej wyprawy po Europie odwiedzą 47 miast. Swoje wrażenia muszą publikować w mediach społecznościowych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Biuro podróży szuka pracowników. Mają odwiedzić kilkadziesiąt europejskich miastŹródło: Shutterstock.com
d1lef5d
d1lef5d

Osoby, które kochają podróżować, potrzebują niekiedy lat, żeby odwiedzić najważniejsze europejskie miasta. Jednak czterem szczęściarzom uda się do nich dotrzeć w ciągu 3 miesięcy. Będą mieć opłacone wszystkie przejazdy, noclegi i wyżywienie. Oczywiście otrzymają też wynagrodzenie.

Firma turystyczna Busabout chce, aby nowi pracownicy wyruszyli z Paryża, a wyprawę zakończyli w Splicie. Po drodze dotrą m.in. do Lizbony, Paryża, Berlina, Barcelony, Budapesztu, Krakowa i Zakopanego. W sumie zobaczą 47 miast w 15 krajach Europy.

busabout.com
Źródło: busabout.com

Co zrobić, aby móc kandydować? W ogłoszeniu firmy Busabout jest napisane: "Szukamy uzależnionych od podróży i przygód zapalonych gawędziarzy z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów, którzy media społecznościowe mają w jednym palcu".

d1lef5d

Oznacza to, że trzeba mieć doświadczenie w publikowaniu treści na Instragramie, Snapchacie, prowadzić bloga lub vloga. Każdy z uczestników wyprawy będzie relacjonować ją na jednym z 4 wymienionych wyżej typów mediów społecznościowych.

Aplikanci muszą spełniać również kilka podstawowych wymogów – być pełnoletni, posiadać aktualny paszport i być dostępni od końca maja do września. Mają też za zadanie przygotować 60-sekundowy filmik w języku angielskim, w którym wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni powinni dostać pracę marzeń.

Zgłoszenia można wysyłać do 17 kwietnia. Informacja odnośnie tego, kto uda się w podróż, zostanie ogłoszona na początku maja.

Zobacz też: Jak wygląda praca pilotów ratujących himalaistów?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1lef5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lef5d