Trwa ładowanie...
d1ppir5

Biuro podróży szuka pracowników. Mają odwiedzić kilkadziesiąt europejskich miast

Idealna praca dla osób uzależnionych od podróżowania. Firma turystyczna zatrudni 4 osoby, które podczas 3-miesięcznej wyprawy po Europie odwiedzą 47 miast. Swoje wrażenia muszą publikować w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Firma turystyczna poszukuje 4 osoby, które w ciągu 3 miesięcy odwiedzą 47 miast. Zgłoszenia można wysyłać do 17 kwietnia
Firma turystyczna poszukuje 4 osoby, które w ciągu 3 miesięcy odwiedzą 47 miast. Zgłoszenia można wysyłać do 17 kwietnia (Shutterstock.com)
d1ppir5

Osoby, które kochają podróżować, potrzebują niekiedy lat, żeby odwiedzić najważniejsze europejskie miasta. Jednak czterem szczęściarzom uda się do nich dotrzeć w ciągu 3 miesięcy. Będą mieć opłacone wszystkie przejazdy, noclegi i wyżywienie. Oczywiście otrzymają też wynagrodzenie.

Firma turystyczna Busabout chce, aby nowi pracownicy wyruszyli z Paryża, a wyprawę zakończyli w Splicie. Po drodze dotrą m.in. do Lizbony, Paryża, Berlina, Barcelony, Budapesztu, Krakowa i Zakopanego. W sumie zobaczą 47 miast w 15 krajach Europy.

   busabout.com
(busabout.com)

Co zrobić, aby móc kandydować? W ogłoszeniu firmy Busabout jest napisane: "Szukamy uzależnionych od podróży i przygód zapalonych gawędziarzy z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów, którzy media społecznościowe mają w jednym palcu".

d1ppir5

Oznacza to, że trzeba mieć doświadczenie w publikowaniu treści na Instragramie, Snapchacie, prowadzić bloga lub vloga. Każdy z uczestników wyprawy będzie relacjonować ją na jednym z 4 wymienionych wyżej typów mediów społecznościowych.

Aplikanci muszą spełniać również kilka podstawowych wymogów – być pełnoletni, posiadać aktualny paszport i być dostępni od końca maja do września. Mają też za zadanie przygotować 60-sekundowy filmik w języku angielskim, w którym wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni powinni dostać pracę marzeń.

Zgłoszenia można wysyłać do 17 kwietnia. Informacja odnośnie tego, kto uda się w podróż, zostanie ogłoszona na początku maja.

Zobacz też: Jak wygląda praca pilotów ratujących himalaistów?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ppir5

Podziel się opinią

Share
d1ppir5
d1ppir5