Trwa ładowanie...

Black Friday także w liniach lotniczych. Sprawdź promocję

Barcelona, Majorka, Neapol, Lwów, Malta - na łowców promocji czekają także podniebni przewoźnicy. Już w najbliższy piątek specjalne oferty przedstawią ukraiński UIA, Ryanair czy LOT.

Share
Black Friday także w liniach lotniczych. Sprawdź promocję
Źródło: Wikimedia Commons CC0
d4iv6a2

Black Friday to amerykańska tradycja wyprzedaży, związana ze Świętem Dziękczynienia. Od kilku lat zwyczaj ten zdobywa coraz większe uznanie na całym świecie. W tym roku Black Friday przypada na 23 listopada.

Black Fridacy kojarzony jestprzede wszystkim z okazjami zakupowymi w elektronice. Ale inne branże też chcą uszczknąć coś z tego tortu, a przy okazji zyskać nowych klientów. Dlatego w tym roku Black Friday to także atrakcyjne oferty ze strony linii lotniczych.

d4iv6a2

Rynair zaczął promocję już w poniedziałek. Każdego dnia, aż do 26 listopada, ma przedstawiać nowe oferty. Skorzystać z nich można jedynie do północy tego samego dnia. Nie trzeba mówić, że oferty szybko znikają. A ceny są bardzo atrakcyjne – zaczynają się od 19 złotych.

Black Friday w Polsce. Czy dopadła nas gorączka przedświątecznych zakupów?

Jeszcze dziś można kupić bilety m.in. do Barcelony, Majorki, Lwowa, Neapolu, Malty, Aten, Oslo czy Lizbony. Kolejne oferty – każdego dnia.

Do Black Friday przyłączył się też LOT. Przewoźnik ze swoją promocją wystartował 19 listopada i będzie ją kontynuował do 26 listopada. Zasady rezerwacji są następujące: 1. Podstawę naliczenia zniżki od taryfy na stronie przewoźnika stanowi kod rabatowy: – BLACKFRIDAY15 dla lotów do Europy – BLACKFRIDAY10 dla lotów do Toronto, Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles oraz Singapuru; 2. Zniżka dotyczy wartości taryfy, nie obejmuje opłat dodatkowych. Nie łączy się również z innymi promocjami; 3. Kod rabatowy należy wpisać w pole „kod promocyjny”; 4. Kod rabatowy ważny jest do 26 listopada 2018 i dotyczy podróży od 15 stycznia 2019 do 31 marca 2019; 5. Zniżka ma zastosowanie na rejsy operowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT. 6. Zniżka dotyczy podróży w obie strony w LOT Economy Class. 7.Oferta dotyczy wylotów z Warszawy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Lublina, Wrocławia oraz Zielonej Góry.

UIA przeprowadzi swoją akcję promocyjną w weekend 23-25 listopada. Wtedy bilety mają być nawet 50 proc. tańsze. W dodatku mają dotyczyć większości kierunków –a linia ta lata do Europy, Azji i Ameryki Północnej. Jest więc na co czekać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4iv6a2

Podziel się opinią

Share
d4iv6a2
d4iv6a2