Trwa ładowanie...
d2mdah9
d2mdah9

Bochenek: posiedzenie rządu w czwartek, we wtorek nieformalne spotkanie ws. budżetu (krótka2)

We wtorek członkowie Rady Ministrów spotkają się na nieformalnym spotkaniu, by przygotować wstępny projekt przyszłorocznego budżetu - poinformował PAP rzecznik rządu Rafał Bochenek. Według niego dokument ma zostać przyjęty na posiedzeniu rządu w czwartek.
Share
d2mdah9

Zwyczajowo posiedzenia rządu odbywają się we wtorki.

"We wtorek odbędzie się nieformalne spotkanie członków Rady Ministrów, na którym ministrowie pochylą się nad wstępnym projektem budżetu na 2017 r. Przygotują treść tego dokumentu po to, by wstępny projekt budżetu mógł być przyjęty przez Radę Ministrów w najbliższy czwartek" - powiedział PAP Bochenek.

"Zależy nam na tym, by to właściwe, formalne posiedzenie Rady Ministrów nie trwało wiele godzin, tylko przybiegło w miarę sprawnie, stąd też ministrowie spotkają się wcześniej, by ten dokument przygotować" - dodał Bochenek.

"To, że on już jest teraz przygotowywany, wynika z tego, że wstępny projekt musi trafić do Rady Dialogu Społecznego, a do 30 września zgodnie z harmonogramem prac nad budżetem dokument powinien trafić do Sejmu" - zaznaczył.

d2mdah9

Podziel się opinią

Share
d2mdah9
d2mdah9