Trwa ładowanie...

Brytyjczycy uczą imigrantów, jak korzystać z toalet

„Nie stajemy na muszli klozetowej” - Lloyds Bank udziela wskazówek swoim zagranicznym pracownikom, w jaki sposób korzystać z brytyjskich toalet
Share
Brytyjczycy uczą imigrantów, jak korzystać z toalet
Źródło: studio.wp.pl
d3p3vsv

.

Instrukcja wraz ze szczegółowymi poradami znajduje się w kilku oddziałach banku w Londynie. Za pomocą rysunków i znaków graficznych uczy się imigrantów, jak myć ręce w umywalce, gdzie zostawiać papier toaletowy, czego nie wolno wrzucać do muszli.

Jak twierdzą przedstawiciele banku, personel sprzątający miał dość ciągłego bałaganu w toaletach, stąd decyzja o edukacji przybyszów z zagranicy.

d3p3vsv


Źródło: studio.wp.pl

Instrukcja ma służyć pracownikom, którzy przybyli do Wielkiej Brytanii z różnych stron świata, i którzy mają różne nawyki higieniczne. Na przykład w Ameryce Południowej powszechnym zwyczajem jest umieszczenie zużytego papieru toaletowego w koszu na śmieci, zamiast w muszli. Z kolei w Europie kontynentalnej swoje potrzeby załatwia się stojąc.

Jak widać Brytyjczycy mają ogromny problem toaletowy. „MailOnline” donosił ostatnio, że w siedzibie firmyfirmy DHL w Swindon zainstalowano toaletę w "stylu europejskim". Wykopano dziurę w ziemi. Imigranci podobno notorycznie psuli zwykłe toalety poprzez stawanie na nie nogami.


Źródło: studio.wp.pl

JK,WP.PL
na podstawie "Daily Mail"

Szukasz pracy za granicą? Kliknij i sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d3p3vsv

Podziel się opinią

Share
d3p3vsv
d3p3vsv