Trwa ładowanie...
dr6e1fg
dr6e1fg

Capital Park zdecydował o przeznaczeniu na sprzedaż kompleksu Eurocentrum

Warszawa, 02.09.2015 (ISBnews) - Capital Park zdecydował o przeznaczeniu na sprzedaż i poszukiwaniu potencjalnego nabywcy nieruchomości położonej w Warszawie, na której posadowiony jest kompleks biurowy "Eurocentrum" - budynki Alfa, Beta, Gamma i Delta, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dr6e1fg

Wartość ewidencyjna nieruchomości w księgach rachunkowych jednostki zależnej Dakota Investments wynosi 724 096 899 zł, podano w informacji.

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa aktywnie poszukuje możliwości zakupu nowych projektów nieruchomościowych oraz nowych źródeł dochodów i wzrostu wartości w obszarach rynku charakteryzujących się dużym potencjałem rozwoju.

Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 39 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze Real Estate Income Assets FIZ AN, którym grupa zarządza i w którym posiada 15-proc. udział.

(ISBnews)

dr6e1fg

Podziel się opinią

Share
dr6e1fg
dr6e1fg