Trwa ładowanie...
d1cq5m2

Capital Partners TFI zostało strategicznym inwestorem finansowym Orbitvu

Warszawa, 27.09.2016 (ISBnews) - Orbitvu, oferujące zaawansowane rozwiązania technologiczne w obszarze automatycznej fotografii produktowej, pozyskało strategicznego inwestora finansowego TFI Capital Partners, podała spółka.

Share
d1cq5m2

"Orbitvu oferuje najszybciej działające urządzenia na rynku, pozwalające na umieszczanie setek czy tysięcy idealnych zdjęć towarów na witrynach e-commerce w krótkim czasie. Urządzenia te już na etapie wykonywania zdjęć błyskawicznie i automatycznie usuwają tło z nawet skomplikowanych czy przezroczystych obiektów. To tylko jedna z wielu zalet urządzeń serii Alphashot" - czytamy w komunikacie.

"Nasze rozwiązania odpowiadają wprost na kluczowe potrzeby e-commerce i eliminują istotne 'wąskie gardło' u naszych klientów. Sklep, wprowadzający nową kolekcję, staje przed zadaniem zamieszczenia jej na witrynie. Każdy produkt powinien być sfotografowany z kilku stron, a dla zdjęć 360 stopni i 3D potrzeba jeszcze więcej ujęć. Klasyczne metody wymagają studia, fotografów, grafików i przede wszystkim czasu. Rozwiązania Orbitvu automatyzują i konsolidują wszystkie procesy w jeden, włącznie z umieszczeniem zdjęć na witrynie. Dla naszych klientów jakość zdjęć, koszt i czas ich wykonania to priorytety. Nasze produkty dają klientom duże oszczędności, a czas wykonania zdjęć najwyższej jakości skracamy kilkukrotnie, stąd nasze hasło: 'product teleporting'" - powiedział założyciel oraz prezes Orbitvu Tomasz Bochenek, cytowany w komunikacie.

Obecnie największym rynkiem dla Orbitvu są Niemcy. W trakcie roku Orbitvu otworzyła cztery własne biura zagraniczne, a łączna sieć sprzedaży - wraz z partnerami handlowymi - obejmuje 45 państw. Choć plan rozwoju zakłada ekspansję na całym świecie, również w Azji, to w najbliższych miesiącach najważniejsze będzie zbudowanie struktur sprzedażowych w USA, największym rynku e-commerce na świecie, gdzie już w tej chwili trafia część produkcji. Fizyczna obecność Orbitvu jest niezbędna, aby myśleć o profesjonalnej sprzedaży i wsparciu klienta w USA, podano w informacji.

d1cq5m2

"Orbitvu udowodniło nam, że posiada wiodącą technologię, a produkt ma zasięg globalny. Głównym odbiorcą jest dynamicznie rosnąca i podnosząca standardy branża e-commerce, dla której prezentacja towarów odgrywa zasadniczą rolę. Poprzez inwestycję chcemy zapewnić środki na światową ekspansję i R&D. Będziemy również wspierać Orbitvu w obszarze naszych kompetencji" - powiedział Adam Chełchowski, prezes TFI Capital Partners, cytowany w komunikacie.

Urządzenia Orbitvu wykorzystywane są w branży e-commerce, dla której szybkość wykonywania zdjęć, jakość i powtarzalność są jednym z kluczowych elementów budowania przewagi konkurencyjnej. eBay Fashion, Benetton, Rossmann czy Bata to wybrani znani użytkownicy rozwiązań spółki.

(ISBnews)

d1cq5m2

Podziel się opinią

Share
d1cq5m2
d1cq5m2