Trwa ładowanie...
d28e3nt

CD Projekt całą uwagę skupia teraz na Cyberpunk 2077 i nowych projektach

Warszawa, 01.06.2016 (ISBnews) - Po wczorajszej premierze drugiego dodatku do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" - "Krew i Wino" CD Projekt całą uwagę skupia teraz na Cyberpunk 2077 i nowych projektach, które zapowiedział w strategii, poinformował prezes Adam Kiciński.

Share
d28e3nt

"'Krew i Wino' wieńczy trylogię wiedźmińską i symbolicznie kończy pewien rozdział w życiu firmy. Nie oznacza to jednak, że spoczniemy na laurach. Cały czas podnosimy sobie poprzeczkę. Całą naszą uwagę skupiamy teraz na Cyberpunk 2077 i nowych projektach, które zapowiedzieliśmy w naszej strategii" - powiedział Kiciński, cytowany w komunikacie.

Wczoraj odbyła się premiera dodatku do "Wiedźmina 3: Dziki Gon" pod tytułem "Krew i Wino". Oferuje graczom ponad 30 godzin rozgrywki w zupełnie nowym dla regionie - krainie Toussaint.

"Bardzo cieszy nas entuzjastyczne przyjęcie 'Krwi i Wina' wśród graczy i dziennikarzy. Liczymy na to, że nowa, wspaniała historia, którą opowiadamy w drugim dodatku zachęci kolejnych graczy do sięgnięcia po podstawową wersję gry" - dodał prezes CD Projekt.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier.

(ISBnews)

d28e3nt

Podziel się opinią

Share
d28e3nt
d28e3nt