Trwa ładowanie...
d2rdr3h
13-10-2015 14:47

CD Projekt liczy, że 'Serca z Kamienia' wpłyną na sprzedaż samego 'Wiedźmina 3'

Warszawa, 13.10.2015 (ISBnews) - CD Projekt liczy, że pierwszy dodatek do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" - "Serca z Kamienia" wpłynie również na sprzedaż podstawowej edycji w nadchodzącym okresie przedświątecznym, poinformował prezes powiedział Adam Kiciński.

Share
d2rdr3h

"'Serca z Kamienia' to pierwsze rozszerzenie do gry w naszej historii. Liczymy, że dodatkowa zawartość udostępniona dzisiaj graczom, pozwoli im po raz kolejny przeżyć fascynujące przygody w świecie Wiedźmina. 'Serca z Kamienia' dostępne zarówno w formie pojedynczego dodatku, jak i w pakiecie z drugim dodatkiem są dla nas istotnym produktem również od strony komercyjnej. Wierzymy, że kampania promocyjna dedykowana najnowszym przygodom Geralta wpłynie również na sprzedaż podstawowej edycji 'Wiedźmina 3: Dziki Gon' - co jest szczególne istotne w nadchodzącym okresie przedświątecznym. Chcemy być widoczni w sklepach, mediach i internecie" - powiedział Kiciński, cytowany w komunikacie.

"Serca z Kamienia" to nowa, dziesięciogodzinna przygoda, która zabierze graczy do serca Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko. Najnowszy dodatek to zupełnie nowe wybory i konsekwencje, a także nowe postaci i opcje romansowe, jak również potężne przedmioty i potwory, podano w informacji.

"Dodatek jest dostępny w wersji cyfrowej na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Oprócz dystrybucji cyfrowej, 'Serca z Kamienia' zostały wydane również w limitowanej edycji" - czytamy dalej w komunikacie.
Oprócz debiutujących dzisiaj "Serc z Kamienia" CD Projekt planuje wydać w pierwszym półroczu 2016 roku drugi dodatek "Krew i Wino", wskazano również.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier.

(ISBnews)

d2rdr3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rdr3h
d2rdr3h