Trwa ładowanie...
d2lmqe4

Cena maksymalna akcji s. E w transzy indywidualnej wyniesie 5 zł

16.03. Warszawa (PAP) - Maksymalna cena akcji serii E Pozbudu oferowanych w transzy indywidualnej została ustalona na 5 zł za akcję - poinformowała spółka w komunikacie...

d2lmqe4
d2lmqe4

16.03. Warszawa (PAP) - Maksymalna cena akcji serii E Pozbudu oferowanych w transzy indywidualnej została ustalona na 5 zł za akcję - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

"Oznacza to, że inwestorzy w tej Transzy zapłacą za akcje nie więcej niż 5 zł. Po zakończeniu procesu budowania Księgi Popytu zostanie ustalona cena emisyjna akcji serii E" - napisano w komunikacie.

Spółka poinformowała, że możliwa jest sytuacja, że zostaną ustalone różne ceny emisyjne dla transzy indywidualnej i transzy instytucjonalnej.

"Na podstawie złożonych deklaracji nabycia w procesie budowania księgi popytu i wskazanych w nich cen przez inwestorów, spółka może ustalić cenę emisyjną dla Transzy Instytucjonalnej na poziomie wyższym niż ustalona cena maksymalna" - napisano.

d2lmqe4

"W takim przypadku inwestorzy, składający zapisy w Transzy Instytucjonalnej zapłacą za akcje cenę wyższą niż inwestorzy składający zapisy w Transzy Indywidualnej, w innych przypadkach cena emisyjna dla obu transz będzie taka sama" - dodano.

Spółka oferuje akcje nowej emisji bez prawa poboru, jednak zaproponowała preferencyjne warunki przydziału akcji dla dotychczasowych akcjonariuszy.

Przyjmowanie zapisów w transzy indywidualnej odbędzie się w dniach 16-18 marca, natomiast przyjmowanie deklaracji w procesie budowy księgi popytu w dniach 16-19 marca.

Następnie do godz. 9.00 w dniu 22 marca zostanie podana informacja o cenie emisyjnej, ewentualnie o cenach emisyjnych.

W transzy instytucjonalnej zapisy przyjmowane będą w dniach 22-24 marca 2010 r. Akcje serii E zostaną przydzielone do 26 marca 2010 r.

Środki z emisji Pozbud zamierza przeznaczyć na inwestycje w rozwój produkcji drewnianych drzwi wewnętrznych oraz na sfinansowanie przejęcia podmiotu działającego w sektorze stolarki otworowej. (PAP)

pam/ ana/

d2lmqe4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lmqe4