Trwa ładowanie...
d2cwwz1

CI Games: Daty premiery gry 'Lords of the Fallen' to 28 i 31 października

Warszawa, 09.07.2014 (ISBnews) - Premiera gry "Lords of the Fallen" w wersji na konsole i komputery PC została ustalona na 28 października dla Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej oraz na 31 października dla Europy i pozostałych regionów, podała spółka.
Share
d2cwwz1

"Data premiery gry 'Lords of the Fallen' w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC na terenie Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej ustalona została na dzień 28 października 2014 roku oraz na dzień 31 października 2014 roku w Europie i na pozostałych terytoriach" - czytamy w komunikacie.

Gra "Lords of the Fallen" w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One sprzedawana będzie w cenie detalicznej 59,90 euro w Europie, a na rynku amerykańskim w cenie 59,90 USD, podano także.

"Lords of the Fallen" to action RPG osadzony w oryginalnym świecie. Gra powstaje pod okiem Tomasza Gopa, który wcześniej pełnił między innymi rolę producenta gier "Wiedźmin" i "Wiedźmin 2".

d2cwwz1

Według wcześniejszych zapowiedzi, tytuł ten miał pojawić się jesienią bieżącego roku równolegle na Sony Playstation 4, Xbox One oraz na PC.

W 2013 roku CI Games zanotowało rekordowe wyniki sprzedaży. Łącznie przychody ze sprzedaży wyniosły 107 mln zł przy zysku netto na poziomie ponad 11 mln zł (wyłączając efekt podatku odroczonego od wartości nabytych znaków towarowych). Na wynik największy wpływ miała sprzedaż "Sniper: Ghost Warrior 2", która do tej pory wyniosła 1,5 mln egzemplarzy. Łącznie seria "Sniper" sprzedała się w liczbie ponad 5 mln egzemplarzy.

CI Games, dawniej City Interactive, to producent i dystrybutor gier komputerowych.

(ISBnews)

d2cwwz1

Podziel się opinią

Share
d2cwwz1
d2cwwz1