Trwa ładowanie...
d2wch0d

CI Games rozpoczął beta testy Sniper Ghost Warrior 3 by zebrać opinie graczy

Warszawa, 03.02.2017 (ISBnews) - CI Games zdecydował się na otwarte beta testy gry Sniper Ghost Warrior 3 w celu uzyskania informacji zwrotnej ze strony graczy, co ma docelowo pozwolić na wydanie "naprawdę jakościowego produktu", poinformował prezes Marek Tymiński.

Share
d2wch0d

"Zdecydowaliśmy się na beta testy, w celu uzyskania feedbacku ze strony naszych obecnych i nowych fanów. Ten feedback jest bardzo cenny, gdyż posłuży nam do doprowadzenia do minimalizacji błędów w finalnej wersji gry. Negatywne komentarze koncentrują się głównie wokół wydajności gry na części konfiguracji sprzętowych. Według naszych danych ten problem występuje u zdecydowanie mniejszej części graczy" - powiedział ISBnews Tymiński.

"Esencją bety są właśnie negatywne komentarze, bo to one w największym stopniu przyczynią się do ulepszenia naszej gry. Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na otwartą betę, bo pozwoli nam to na wydanie naprawdę jakościowego produktu. W związku z tym z mojego punktu widzenia dzisiejsza reakcja inwestorów jest niezrozumiała" - dodał prezes CI Games.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

(ISBnews)

d2wch0d

Podziel się opinią

Share
d2wch0d
d2wch0d