Trwa ładowanie...
cinkciarz.pl
płatności internetowe
28-04-2015 11:06

Cinkciarz.pl z licencją Instytucji Płatniczej

E-kantor będzie obsługiwał międzynarodowe przekazy pieniężne i płatności.

Cinkciarz.pl z licencją Instytucji PłatniczejŹródło: WP.PL, fot: Piotr Kiciński [fot. Cinkciarz.pl]
d4miz2e
d4miz2e

Cinkciarz.pl będzie obsługiwał międzynarodowe przekazy pieniężne i płatności.

Jak informuje firma decyzja zapadła 9 kwietnia na posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego. Licencję otrzymała spółka z grupy kapitałowej, do której należy Cinkciarz.pl. Serwis wymiany walut jest jej właścicielem i na mocy umowy agencyjnej będzie mógł z tej licencji korzystać.

Za pośrednictwem portalu będzie można zlecać przekazy pieniężne i płatności na całym świecie. Firma jest mocno zainteresowana płatnościami, które przesyłają emigranci. Jak podaje w ten sposób do kraju trafia kilkanaście miliardów złotych rocznie.

Równocześnie spółka przymierza się do wejścia w sektor internetowych płatności. Za pośrednictwem serwisu będzie można rozliczać np. zakupy w polskich i zagranicznych sklepach internetowych oraz inne zobowiązania.

- _ Zostaliśmy licencjonowanym, międzynarodowym dostawcą usług płatniczych online. Zamierzamy rozszerzyć naszą działalność na wszystkie kraje świata _ - mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

d4miz2e

Cinkciarz.pl to serwis wymiany walut online m.in. dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, podróżnych oraz osób spłacających kredyty walutowe. W ramach serwisu klienci mogą wymieniać pieniądze przez Internet (do ich dyspozycji są trzy systemy transakcyjne) oraz korzystać z kart walutowych. Transakcje mogą zawierać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Realizują je za pomocą przelewów internetowych z dowolnego banku.

d4miz2e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4miz2e