Trwa ładowanie...
d1m99at
d1m99at

Colian Investemnt skupuje akcje Odry, by powiększyć grupę kapitałową Jutrzenki

10.04. Warszawa (PAP) - W ocenie Jutrzenki, skupowanie akcji spółki Odra przez Colian Investment, której jedynym wspólnikiem jest prezes Jutrzenki, Jan Kolański, ma na celu...
Share
d1m99at

10.04. Warszawa (PAP) - W ocenie Jutrzenki, skupowanie akcji spółki Odra przez Colian Investment, której jedynym wspólnikiem jest prezes Jutrzenki, Jan Kolański, ma na celu powiększenie grupy kapitałowej Jutrzenka - poinformowała Jutrzenka w komunikacie.

"W ocenie spółki działania podjęte przez Colian Investment sp. z o.o. zmierzające do wykupu akcji Przedsiębiorstwa Wyrobów Cukierniczych "Odra" Spółka Akcyjna z siedzibą w Brzegu mają na celu powiększenie struktury Grupy Kapitałowej o działalność komplementarną z prowadzoną obecnie działalnością przez podmioty zależne" - podano w komunikacie.

"Uwzględniając powyższe, informację przekazaną przez spółkę w dniu 9 marca 2011 r. należy traktować jako precyzyjną, gdyż dotyczy ona wydarzenia, które wystąpiło i ma swoje konsekwencje w postaci podejmowania kolejnych działań zmierzających do osiągniecie wyżej wskazanego celu" - dodano.

9 marca Jutrzenka poinformowała, że Colian Investment, której jedynym wspólnikiem jest prezes Jutrzenki, Jan Kolański, prowadzi skup akcji Przedsiębiorstwa Wyrobów Cukierniczych "Odra" z siedzibą w Brzegu. Kolański poinformował, że jest zainteresowany przejęciem 100 proc. akcji PWC "Odra". (PAP)

jtt/

d1m99at

Podziel się opinią

Share
d1m99at
d1m99at