Trwa ładowanie...
d40416l

Comarch i Action wśród zwycięzców przetargu na sprzęt do ZMOKU

21.04. Warszawa (PAP) - Centrum Projektów Informatycznych MSWiA wyłoniło dziesięć konsorcjów, które złożyły najkorzystniejsze oferty w przetargu na dostawę urządzeń brzegowych dla...

Share
d40416l

21.04. Warszawa (PAP) - Centrum Projektów Informatycznych MSWiA wyłoniło dziesięć konsorcjów, które złożyły najkorzystniejsze oferty w przetargu na dostawę urządzeń brzegowych dla potrzeb wdrożenia aplikacji informatycznych realizowanych w ramach projektów prowadzonych przez CPI MSWiA. Wśród zwycięzców, z którymi CPI MSWiA podpisze umowę ramową, są Comarch i Action - podało CPI MSWiA w komunikacie.

Umowa ramowa zawarta w wyniku postępowania obowiązywać będzie przez 36 miesięcy od dnia jej zawarcia lub do wyczerpania kwoty 34,6 mln zł brutto.

Termin realizacji zamówień, których przedmiot objęty będzie umową ramową, zostanie każdorazowo określony w zaproszeniu do składania ofert w postępowaniu szczegółowym.

Wartość oferty złożonej przez Action była na poziomie 26,77 mln zł, a oferta Comarchu opiewała na kwotę 25,54 mln zł brutto.

d40416l

Oprócz Comarchu i Action, jako najkorzystniejsze zostały wybrane oferty złożone przez: Incom, Integrit, Zeto-Rzeszów, Maxto, ZSK, BIW Koncept, konsorcjum Makronet i OFEK oraz konsorcjum Biatel i Kabit.

W postępowaniu o udzielenie tego zamówienia oferty złożyło łącznie 21 firm. Wśród nich były m.in. Comp, Asseco Systems, Qumak-Sekom, Sygnity i Wasko.

Zakupione w ramach postępowania urządzenia brzegowe zostaną wykorzystane w szczególności jako platforma informatyczna dla aplikacji Zintegrowanego Modułu Obsługi Końcowego Użytkownika (ZMOKU), wspierającej zadania z obszaru wydawania dowodów osobistych, ewidencji ludności i aktów stanu cywilnego.

CPI MSWiA poinformowało też, że w przetargu na "Szkolenie informatyczne z zakresu funkcjonowania Profilu Zaufanego na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP)" jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Comarchu. Wartości oferty złożonej przez spółkę nie podano, ale szacunkowa wartość zamówienia była określona na poniżej 125 tys. euro. (PAP)

gsu/ asa/

d40416l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40416l
d40416l