Trwa ładowanie...
d235l52
d235l52

Compass Offices otworzy drugą lokalizację w Warszawie w kwietniu

Warszawa, 25.01.2016 (ISBnews) - Compass Offices otworzy swoją drugą lokalizację w Warszawie - w kompleksie Plac Unii - w kwietniu br., poinformował CEO na region EMEA Hadley Dean.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d235l52

"Plac Unii otwieramy na początku kwietnia. Wybraliśmy ten budynek ze względu na jego znakomitą lokalizację, ale także nieco inne otoczenie, które doskonale pasuje do profilu naszego klienta. Naszą ofertę kierujemy do młodych ludzi, którzy odnieśli już w biznesie pierwszy sukces" - powiedział Dean, cytowany w komunikacie.

Compass Offices na razie obecna jest w jednej lokalizacji w Warszawie - we wrześniu ub.r. otworzyła pierwsze biuro zlokalizowane w budynku Rondo 1.

"Na polskim rynku obecni jesteśmy zaledwie od września 2015 roku, ale rozwijamy się w tempie, którego nie zakładaliśmy. I jesteśmy tym absolutnie zachwyceni. Spora część powierzchni naszego drugiego centrum w Plac Unii, wynajęta zostanie jeszcze przed otwarciem. To tylko pokazuje, że Polacy szukają dla siebie nowych, elastycznych rozwiązań biurowych, zoptymalizowanych cenowo" - powiedział także Dean.

d235l52

We wrześniu ub.r. Dean powiedział ISBnews, że Compass Offices planuje posiadać ok. 10 lokalizacji dla biur serwisowanych w Polsce do końca 2016 roku.

Compass Offices to firma świadcząca usługi wynajmu wyposażonych biur, której sieć od 2009 roku objęła ponad 12 krajów.

Compass Offices oferuje biura serwisowane (dla osób fizycznych i grup), pakiety biur wirtualnych, usługi sekretarskie, sale biznesowe, sale konferencyjne, usługi organizowania seminariów, nowoczesne wideo konferencje i komunikację, zakładanie spółek, wsparcie informatyczne, techniczne i technologiczne, usługi w chmurze.

(ISBnews)

d235l52

Podziel się opinią

Share
d235l52
d235l52