Trwa ładowanie...
d1m99at
d1m99at

CSR w spólkach giełdowych - współpraca CSRinfo i SEG

16.02. Warszawa (PAP) - CSRinfo i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG) rozpoczęły współpracę w ramach kampanii na rzecz promocji odpowiedzialnego biznesu wśród spółek...
Share
d1m99at

16.02. Warszawa (PAP) - CSRinfo i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG) rozpoczęły współpracę w ramach kampanii na rzecz promocji odpowiedzialnego biznesu wśród spółek giełdowych. W ciągu całego roku 2012 partnerzy wspólnie będą popularyzować ideę CSR głównie w ramach szkoleń i warsztatów dla członków SEG - poinformował SEG w komunikacie.

"Program współpracy przygotowany specjalnie pod kątem spółek giełdowych przewiduje szkolenia i warsztaty dla członków SEG oraz wydanie przewodnika dedykowanego dla emitentów giełdowych. Idea CSR (corporate sustainability and responsibility) będzie hasłem przewodnim IV Kongresu Relacji Inwestorskich SEG" - napisał SEG.

"Chcielibyśmy przekazać spółkom, że CSR to nie działalność charytatywna, ale strategia zmierzająca do maksymalizacji zysku poprzez działania pozytywnie wpływające na otoczenie biznesowe spółki. Stowarzyszenie zaplanowało w 2012 roku wiele inicjatyw, które mają na celu popularyzację idei CSR na rynku kapitałowym. Wspólnie z CSRinfo chcemy przekazać spółkom giełdowym praktyczną wiedzę, która pozwoli im rozpocząć budowanie strategii CSR u siebie" - powiedział cytowany w komunikacie Mirosław Kachniewski, prezes Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

CSRinfo to firma świadcząca usługi w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Informacje na temat wydarzeń w ramach współpracy na rzecz promocji odpowiedzialnego biznesu w spółkach giełdowych będą zamieszczane na stronie www.seg.org.pl. (PAP)

dan/

d1m99at

Podziel się opinią

Share
d1m99at
d1m99at