Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Cyfrowe Rewolucje — poznaj świat e-commerce

Rozpoczynanie działalności w Internecie prowadzi do licznych pytań i wątpliwości. Sposobem na to, by szybko odnaleźć się w sprzedaży online, są Cyfrowe Rewolucje. Co kryje się pod tajemniczą nazwą i dlaczego potrzebujesz tego w swoim biznesie?

 Źródło: materiały partnera
d1504x0
d1504x0

Cyfrowe Rewolucje — w czym tkwi zmiana?

Czasy, gdy e-commerce był czarną magią, już mijają. Wsparcie w tym zakresie przynoszą takie kampanie, jak Cyfrowe Rewolucje od mBanku. Czym dokładnie jest ta platforma? Można ją określić przede wszystkim jako bezpłatną, ogromną bazę wiedzy, motywacji i inspiracji. Jest skierowana do wszystkich przedsiębiorców — zarówno tych początkujących, jak i tych, którzy już od jakiegoś czasu działają w Internecie, ale chcą zwiększyć swoje zyski.

Kampania społeczna została szczegółowo przemyślana nie tylko w kontekście działań, lecz także jej nazwy. Cyfrowe Rewolucje to projekt, który ma przynosić realne zmiany w Twoim biznesie

Czerp wiedzę od zawodowców

Na stronie przygotowanej przez mBank znajduje się potężna baza wiedzy. Jest zasilana przez kilkadziesiąt obszernych artykułów i webinarów związanych m.in. z trendami w e-commerce, marketingiem i obostrzeniami prawnymi dotyczącymi sprzedaży online. Przejrzysty podział sprawia, że możesz dowolnie wybierać tematy, w których chcesz się kształcić. W ten sposób poszerzasz swoją wiedzę tylko z interesujących Cię obszarów!

d1504x0

Jeśli jednak czujesz, że brak Ci podstaw, Cyfrowe Rewolucje wciąż okażą się przydatne. Na platformie odnajdziesz kurs, który prowadzi użytkownika krok po kroku po drodze do założenia własnego sklepu online. Poradnik porusza wszystkie niezbędne kwestie logistyczne, marketingowe i techniczne, dzięki czemu w pełni przygotuje Cię do otworzenia biznesu w e-commerce. 

Brakuje Ci wiary? Zainspiruj się!

Do prowadzenia własnej działalności potrzeba odwagi. Nie przejmuj się, gdy jej zabraknie. Zamiast się poddawać, poznaj inspiracyjne historie przygotowane przez mBank. Znajdziesz tam prawdziwe sytuacje, z którymi musieli zmierzyć się bohaterowie opowiadań. Zobacz, jak inni pokonali prawdziwe przeciwności losu i zdobądź swoją dawkę motywacji. Być może to właśnie Twoja historia będzie opisana następnym razem? 

Weź udział w konkursie i wygrywaj

Dodatkowym zachęceniem do korzystania z platformy jest regularnie organizowany konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy zgłosić swoje uczestnictwo i pokrótce opisać, czym zajmuje się Twoja firma i co wyróżnia ją na rynku. Właśnie trwa nabór do 3 edycji konkursu. Możesz zgłosić do niej firmę (swoją lub tę, w której pracujesz) do 22 lipca. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie. Co natomiast możesz wygrać? Jedną z 8 nagród z puli o wartości ponad 400 tys. zł. ! Jeśli więc pragniesz rozwoju swojego biznesu, trudno o lepszą okazję. 

Artykuł sponsorowany
d1504x0
d1504x0