ycipk-2c4936

Czekoladowe zające na Boże Narodzenie 2019. Wielkanoc przyszła wcześniej?

Myśleliście, że czekoladowe mikołaje we wrześniu to przesada? Carrefour w Pruszkowie postanowił to przebić i w październiku sprzedaje... wielkanocne zające.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Carrefourze w szczególny sposób przygotujemy się na święta 2019.
W Carrefourze w szczególny sposób przygotujemy się na święta 2019. (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika)
ycipk-2c4936

Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że w Lidlu już pojawił się pełen asortyment słodyczy na święta. Inny sklep postanowił przebić niemiecką sieć dyskontów.

Jedna z naszych czytelniczek przesłała nam na platformę dziejesie zdjęcia jednego ze sklepów Carrefour w podwarszawskim Pruszkowie. Widać na nich czekoladowe zające i baranki. - Takie dziwy w Carrefourze w pruszkowskiej galerii - komentuje pani Zofia.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się
ycipk-2c4936

- Mikołaje bym zrozumiała, ale zające? Wyprzedaż czy co? Ciekawe, czy zdatne do jedzenia - zastanawia się nasza czytelniczka.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
Podziel się

Nas najbardziej ciekawi, czy Carrefour postanowił wyprzedzić wszystkich w przygotowaniach do Wielkanocy 2020 czy może pozbywa się zapasów z ostatnich świąt. W każdym razie - na pewno w październiku nie jest to typowy widok.

Zobacz: ZNP ma pomysł na pensje nauczycieli. Chcą je powiązać ze średnią krajową

ycipk-2c4936

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c4936

ycipk-2c4936
ycipk-2c4936