Trwa ładowanie...
d14fxq9

Cztery projekty CPI MSWiA na podstawowych listach POIG oraz POIiŚ

10.9.Warszawa (PAP) - Na zaktualizowanych listach podstawowych projektów indywidualnych dla Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i dla Programu Operacyjny Infrastruktura i...

Share
d14fxq9

10.9.Warszawa (PAP) - Na zaktualizowanych listach podstawowych projektów indywidualnych dla Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka i dla Programu Operacyjny Infrastruktura i Środowisko znalazły się cztery kolejne projekty realizowane przez Centrum Projektów Informatycznych MSWiA - poinformowało CPI MSWiA w komunikacie.

Na liście znalazły się następujące projekty:

- budowa i wyposażenie wojewódzkich centrów powiadamiania ratunkowego (Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko),

d14fxq9

- budowa i wyposażenie Centrów Powiadamiania Ratunkowego (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka),

- Ogólnokrajowy Cyfrowy System Łączności Radiowej etap I (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka),

- zintegrowana, wielousługowa platforma komunikacyjna Policji z funkcją e-Usług dla obywateli i przedsiębiorców (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka).

Umieszczenie projektu na liście podstawowej w ramach indykatywnej listy projektów indywidualnych jest warunkową deklaracją jego realizacji i wiąże się z zarezerwowaniem środków, nie jest natomiast automatycznym uzyskaniem dofinansowania.

Uzyskanie dofinansowania uzależnione jest od spełnienia przez projekt wymogów formalnych i merytorycznych oraz akceptacji wniosku o dofinansowanie.(PAP)

gsu/ jtt/

d14fxq9

Podziel się opinią

Share
d14fxq9
d14fxq9