Trwa ładowanie...
dxarqri

Czy to Japonia uspokoiła notowania złotego?

Wczorajszy dzień na parach złotowych można scharakteryzować jako nudny. Zmienność była bardzo mała z kilku powodów. Po pierwsze brakowało danych makroekonomicznych, które skupiłyby uwagę inwestorów, po drugie dotarliśmy z przeceną PLN do ważnych poziomów i najwyraźniej zabrakło determinacji by je łamać. A po trzecie spekulanci byli zainteresowani wczoraj zupełnie innym regionem świata.
Share
Czy to Japonia uspokoiła notowania złotego?
Źródło: internetowykantor.pl
dxarqri

Wykres kursu średniego CHF/PLN, za okres od 25.06.2013 do 26.09.2013

Kurs CHF/PLN porusza się w ramach szerokiej formacji spadkowej. Aktualnie wsparciem są ostatnie minima ruchu po decyzji FED czyli okolice 3,3700, natomiast oporem jest linia łącząca maksima ostatnich tygodni na poziomie 3,4350.

 (fot. internetowykantor.pl)
Źródło: (fot. internetowykantor.pl)

Wykres kursu średniego USD/PLN, za okres od 25.06.2013 do 26.09.2013

dxarqri

Kurs USD/PLN od połowy lipca poruszał się dynamicznie w dół, po miesięcznym ruchu wzrostowym, kurs bardzo szybko powrócił do spadków przełamując ostatnie minima na poziomie 3,1300. Wsparciem będą minima ostatniego ruchu po decyzji FED w okolicach 3,0700, natomiast oporem poziom 3,12 gdzie przebiega linia łącząca maksima ostatnich tygodni,

 (fot. internetowykantor.pl)
Źródło: (fot. internetowykantor.pl)

Wykres kursu średniego GBP/PLN, za okres od 25.06.2013 do 26.09.2013

Kurs GBP/PLN porusza się w ramach trójkąta wzrostowego. W przypadku dalszego ruchu w dół wsparciem będzie linia łącząca ostatnie minima lokalne w okolicach 4,9700. Dla ruchu w górę oporem jest poziom 5,0400 łączący maksima ostatnich tygodni.

dxarqri

Maciej Przygórzewski
Senior FX Dealer
Internetowykantor.pl

| Przedstawione, w dystrybuowanych przez serwis raportach, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji autora lub serwisu internetowykantor.pl do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut lub papierów wartościowych. Poglądy te jak i inne treści raportów nie stanowią “rekomendacji” lub “doradztwa” w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie komentarza, raportu lub z wykorzystaniem wniosków w nim zawartych, ponosi inwestor. Zgodę autorów na publikację raportów można uzyskać pisząc na adres biuro@internetowykantor.pl. |
| --- |

dxarqri

Podziel się opinią

Share
dxarqri
dxarqri