Trwa ładowanie...
zwrot

Decathlon ostrzega przed produktem. Sprzedawali go przez trzy lata

Po 3 latach sprzedaży Decathlon prosi o zaprzestanie korzystania ze sprzedawanych przez siebie rakietek do badmintona. Klienci, którzy zwrócą je do sklepu, otrzymają zwrot pieniędzy.

Share
Decathlon ostrzega przed produktem. Sprzedawali go przez trzy lata
Źródło: East News, Fot: GAWUC/REPORTER
d3w0uqi

Ostrzeżenie wydane przez Decathlon dotyczy rakiety do badmintona BR720 Solic Artengo (kod produktu 8329345). Model ten sprzedawano od 1 lutego 2015 r. do 21 lutego 2018 r.

Po 3 latach okazało się, że sprzęt może być wadliwy. "W ramach działań w zakresie weryfikacji jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki Artengo stwierdzili wadę na styku pomiędzy trzonkiem rakiety a uchwytem" - informuje sieć handlowa.

d3w0uqi

Jak czytamy, te dwa elementy powodują ryzyko odłączenia podczas użytkowania. Główka rakiety może oddzielić się od uchwytu podczas gry i uderzyć gracza. Decathlon woli dmuchać na zimne.

Zobacz także: Sposób na skuteczną reklamację

Producent przeprasza za niedogodności, a sieć zaprasza klientów do zwrotu rakiety i odbioru kwoty jej zakupu. Klienci mają na to czas do 15 sierpnia.

W ostatnim czasie Decathlon ostrzegał także przed innymi sprzedawanymi produktami. Były wśród nich kurtki, rowery czy rękawiczki.

Decathlon
Źródło: Decathlon, Fot: screen

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3w0uqi

Podziel się opinią

Share
d3w0uqi
d3w0uqi