Trwa ładowanie...
d3rgvtg

Dekpol ma umowę z Arkony Sopot na projekt apartamentowo-hotelowy w Sopocie

Warszawa, 14.07.2016 (ISBnews) - Dekpol podpisał umowę z Arkony Sopot na realizację projektu apartamentowo-hotelowego w Sopocie, poinformowała spółka. Umowa obejmuje przebudowę i rozbudowę przedwojennej willi La Playa Palace oraz wybudowanie od podstaw pensjonatu La Playa Apartments, podano także.

Share
d3rgvtg

"Podpisana umowa to kolejne potwierdzenie coraz mocniejszej pozycji generalnego wykonawstwa w strukturze udziałów spółki" - powiedział prezes Mariusz Tuchlin, cytowany w komunikacie.

Łączna powierzchnia La Playa Palace wraz z garażem po przebudowie wyniesie blisko 2 000 m2. Rozbudowana willa pomieści trzy apartamenty o łącznej powierzchni ponad 1 300 m2, podano także.
"W części północnej od strony ul. Powstańców Warszawy 69 A i B powstanie pensjonat. Dekpol wybuduje budynek, który składać się będzie z czterech kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej z miejscami postojowymi dla samochodów. Pensjonat pomieści 27 apartamentów dla gości o łącznej powierzchni ponad 1 000 m2" - czytamy również w komunikacie.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na GPW.

(ISBnews)

d3rgvtg

Podziel się opinią

Share
d3rgvtg
d3rgvtg