Trwa ładowanie...
dhgp2iw

Dekpol wybuduje halę produkcyjno-magazynową dla firmy Meblik

Warszawa, 04.07.2016 (ISBnews) - Dekpol podpisał umowę z firmą Meblik na budowę hali produkcyjno-magazynowej w Chojnicach o powierzchni ponad 8 tys. m2, poinformowała spółka. Zakończenie inwestycji planowane jest w maju 2017 roku, podano także.

Share
dhgp2iw

"Nowe zlecenia są potwierdzeniem silnej oraz rosnącej pozycji firmy Dekpol w branży generalnego wykonawstwa. Pozyskiwanie nowych zleceń potwierdza również doskonałą jakość oferowanych przez nas usług" - powiedział prezes Mariusz Tuchlin, cytowany w komunikacie.

Obiekt powstanie w Chojnicach w województwie pomorskim, a inwestycja zostanie zrealizowana w systemie "zaprojektuj i wybuduj", podano także.

"Regularnie pozyskiwanie nowych zamówień to element strategii firmy, która przyczyni się do wzrostu znaczenia segmentu generalnego wykonawstwa w strukturach przychodu firmy" - powiedział Tuchlin.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od stycznia 2015 roku akcje Dekpol S.A. notowane są na GPW.

(ISBnews)

dhgp2iw

Podziel się opinią

Share
dhgp2iw
dhgp2iw