Trwa ładowanie...
dfwadbk

Delko kupi 50,97 proc. udziałów we Frog MS Delko

18.12. Warszawa (PAP) - Delko podpisał przedwstępną umowę zakupu 50,97 proc. udziałów Frog MS Delko Sp. z o.o., dystrybutora artykułów kosmetycznych i higienicznych w Małopolsce -...
Share
dfwadbk

18.12. Warszawa (PAP) - Delko podpisał przedwstępną umowę zakupu 50,97 proc. udziałów Frog MS Delko Sp. z o.o., dystrybutora artykułów kosmetycznych i higienicznych w Małopolsce - poinformowała spółka w komunikacie.

"Zakup udziałów we Frog MS Delko Sp. z o.o. jest pierwszą transakcją w zakresie planowanych przejęć przez Delko SA. Na cele akwizycyjne spółka chce przeznaczyć 10,6 mln zł z 14,25 mln zł, pozyskanych z niedawnej publicznej emisji akcji serii C" - napisano w komunikacie.

Delko podało, że zarząd Frog MS Delko Sp. z o.o. planuje osiągnięcie w 2010 r. 42,15 mln zł przychodów ze sprzedaży, 1,116 mln zł EBITDA i 760 tys. zł zysku brutto.

Frog MS Delko Sp. z o.o działa na rynku od 1991 r. Podstawową działalnością tej spółki jest dystrybucja artykułów higienicznych, kosmetycznych, chemii gospodarczej oraz leków na rynek OTC. (PAP)

pam/ jtt/

dfwadbk

Podziel się opinią

Share
dfwadbk
dfwadbk