Trwa ładowanie...
d3t3pqo
23-03-2017 11:20

Deloitte chce podwoić zatrudnienie w Rzeszowie do 400 osób w br.

Warszawa, 23.03.2017 (ISBnews) - Deloitte zatrudnił w rzeszowskim centrum usług dla biznesu ponad 200 pracowników w ciągu 1,5 roku działalności i planuje podwoić tę liczbę nadchodzących miesiącach, podała firma doradcza. Wcześniej plany zakładały zatrudnienie 400 osób do końca 2021 r.

d3t3pqo
d3t3pqo

"W minionym roku z przyjemnością obserwowaliśmy szybki rozwój centrum. Dzięki doskonałej współpracy z miejscowymi uczelniami przyciąga ono młodych, energicznych, wykształconych absolwentów, którzy dołączają do bardziej doświadczonych, wcześniej zatrudnionych kolegów. Naszym podstawowym celem jest najwyższa jakość. Dążymy do standaryzacji usług i procesów biznesowych we wszystkich oddziałach Deloitte w Europie Środkowej, a nawet opracowujemy nowe rodzaje usług w oparciu o wcześniej niedostrzegane trendy" - powiedział lider centrum Pavel Frnoch, cytowany w komunikacie.

Centrum mieści się w SkyRes Warszawska, najnowocześniejszym biurowcu w Rzeszowie i obsługuje zespoły Deloitte i klientów firmy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich, podano także.

Centrum założono we wrześniu 2015 roku. Centrum usług dla biznesu tworzą, centrum usług dla audytu, dział finansów i księgowości, IT oraz zarządzania ryzykiem.

(ISBnews)

d3t3pqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3pqo