Trwa ładowanie...
d25xp4i

DI BRE obniżył rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "akumuluj", cena docelowa 15,8 zł

3.12.Warszawa(PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 26
listopada obniżyli rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do
"akumuluj" z "kupuj" oraz cenę docelową...

d25xp4i
d25xp4i

3.12.Warszawa(PAP) - Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 26 listopada obniżyli rekomendację dla Cyfrowego Polsatu do "akumuluj" z "kupuj" oraz cenę docelową do 15,8 zł z 16,7 zł.

Raport został wydany przy cenie 14 zł, a w środę około 15.00 cena akcji Cyfrowego Polsatu także wynosiła 14 zł.

"Wyniki trzeciego kwartału były zbieżne z naszymi przewidywaniami. Oczekujemy w przyszłości dalszego szybkiego rozwoju platformy i osiągnięcia 2,65 mln abonentów na koniec bieżącego roku. Czekamy również na pierwsze wyniki sprzedaży oferty w ramach MVNO, która naszym zdaniem będzie miała na początku trudności ze zdobywaniem rynku" - napisano.

"Mimo wejścia na rynek nowej platformy cyfrowej należącej do Telekomunikacji Polskiej oraz agresywnej akcji promocyjnej ze strony platformy +n+ nie widzimy zagrożeń dla dalszego wzrostu bazy abonenckiej w segmencie DTH. Co więcej, uważamy, że większa aktywność konkurencji może przełożyć się na szybszy rozwój rynku w roku bieżącym, co spowoduje, że oczekiwany przez nas wzrost rynku płatnej telewizji w większym stopniu skoncentruje się na najbliższym okresie i na platformach cyfrowych, które jako jedyne nie odczuwają ograniczeń infrastrukturalnych. W związku z tym podnosimy nasze założenia dotyczące tempa wzrostu liczby abonentów na bieżący rok oraz przyszłe lata w okresie prognozy" - dodano.(PAP)

epo/ osz/

d25xp4i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25xp4i