Trwa ładowanie...
dl5lmb3

DM BZ WBK podwyższył rekomendację dla Bogdanki do "kupuj", a cenę docelową do 145 zł

05.06. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 31 maja podwyższyli rekomendację dla akcji Bogdanki do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową podwyższyli do 145 zł z 134...

dl5lmb3
dl5lmb3

05.06. Warszawa (PAP) - Analitycy DM BZ WBK, w raporcie z 31 maja podwyższyli rekomendację dla akcji Bogdanki do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową podwyższyli do 145 zł z 134 zł.

Rekomendacja została wydana przy cenie 117 zł, a we wtorek na giełdzie o godz. 13.00 za jedną akcję Bogdanki płacono 115,4 zł.

"Bogdanka jest obecnie notowana w cenie zbliżonej do tej oferowanej przez NWR w wezwaniu 20 miesięcy temu (przy uwzględnieniu upływu czasu i skorygowanej o wartość WACC). Poszukiwania okazji do przejęć w różnych sektorach trwa, a inwestorzy mogą lada chwila (słusznie) zwrócić uwagę na Bogdankę. Po niedawnym spadku cen akcji potencjał wzrostowy dla naszej ceny docelowej wyznaczonej w oparciu o model DCF wzrósł do 24 proc., nie dostrzegamy też istotnego potencjału spadkowego dla spółki. Oba te czynniki uzasadniają zmianę naszej rekomendacji z +Trzymaj+ do +Kupuj+" - podano w raporcie. (PAP)

bas/ asa/

dl5lmb3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl5lmb3