Trwa ładowanie...
d9t24y6

"Do walki z kryzysem potrzebna jest współpraca prezydenta z rządem"

Minister finansów Jacek Rostowski uważa, że aby skutecznie walczyć z kryzysem gospodarczym najważniejsza jest współpraca między prezydentem a rządem. Gość Salonu politycznego Trójki zaapelował do Lecha Kaczyńskiego, aby wziął na siebie współodpowiedzialność za walkę z kryzysem i nie wetował koniecznych ustaw.
Share
d9t24y6

Minister finansów Jacek Rostowski uważa, że aby skutecznie walczyć z kryzysem gospodarczym najważniejsza jest współpraca między prezydentem a rządem. Gość "Salonu politycznego Trójki" zaapelował do Lecha Kaczyńskiego, aby wziął na siebie współodpowiedzialność za walkę z kryzysem i nie wetował koniecznych ustaw.

Według ministra finansów, dochodzimy do końca możliwych oszczędności, które rząd może wprowadzić bez zmian ustawowych. Dlatego też, jak powiedział minister finansów, Lech Kaczyński nie powinien wetować ustaw, które pozwolą poprawić sytuację budżetu.

Gość "Salonu politycznego Trójki" wyraził zadowolenie z wyboru Jerzego Buzka na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Zdaniem Jacka Rostowskiego, PE i Komisja Europejska pełnią bardzo ważne funkcje w walce z kryzysem. To właśnie te instytucje - w opinii ministra finansów - mogą skutecznie przeciwstawić się z idei protekcjonizmu, która nie leży w interesie naszego kraju.

d9t24y6

Podziel się opinią

Share
d9t24y6
d9t24y6