Trwa ładowanie...
d4elysw

Dom Development ma wyłączność na negocjacje ws. przejęcia Eurostylu do 30 VI

Warszawa, 05.01.2017 (ISBnews) - Dom Development ma wyłączność do 30 czerwca br. na negocjacje dotyczące przejęcia części grupy Eurostyl, poinformowała spółka.

Share
d4elysw

"Zarząd Dom Development S.A. informuje, o podpisaniu w dniu 5 stycznia 2017 roku listu intencyjnego, na mocy którego udzielono spółce wyłączności do dnia 30 czerwca 2017 roku na prowadzenie negocjacji dotyczących nabycia przez spółkę części grupy kapitałowej Eurostyl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, prowadzącej działalność deweloperską w segmencie mieszkaniowym na rynku Trójmiasta i okolic oraz wyłącznego prawa do marki i logo "Euro Styl" - napisano w komunikacie.

Wyłączność została udzielona spółce w oparciu o niewiążącą ofertę. Ostateczne warunki transakcji mają zostać wypracowane przez strony transakcji w toku prowadzonych negocjacji i w znacznym stopniu uzależnione są od wyników badania due diligence, podano także.

Dom Development podkreśla, że celem transakcji jest "wejście na nowy rynek geograficzny poprzez akwizycję i kontynuację działalności podmiotu o ugruntowanej, znaczącej pozycji w tym regionie".

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. Skonsolidowane przychody spółki sięgnęły 784 mln zł w 2014 r. Dom Development sprzedał 2 383 lokale netto w 2015 r.

(ISBnews)

d4elysw

Podziel się opinią

Share
d4elysw
d4elysw