Trwa ładowanie...
d2pokip
d2pokip

Dom Development wprowadza do sprzedaży 47 lokali w III etapie Osiedla pod Różami

Warszawa, 06.04.2016 (ISBnews) - Dom Development wprowadził do sprzedaży 47 lokali w III etapie Osiedla Pod Różami przy ul. Włodarzewskiej w warszawskiej dzielnicy Ochota, podała spółka. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na IV kw. 2017 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pokip

"Osiedle będzie składało się z 47 mieszkań i jednego lokalu usługowego. Najmniejsze mieszkanie to mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2, natomiast największe to pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 134 m2. Przedział cenowy mieszkań kształtuje się od 8 300 do 10 900 zł/m2" - czytamy w komunikacie.
W III etapie osiedla znajdzie się jednopoziomowa hala garażowa.

"Z dużą przyjemnością rozpoczynamy budowę kolejnego etapu popularnej wśród naszych klientów inwestycji - Osiedla Pod Różami. Ta wkomponowana w zieleń inwestycja, znajdująca się w sąsiedztwie lubianego przez mieszkańców Warszawy Parku Szczęśliwickiego, jest połączeniem nowoczesności i kameralności. Dodatkowym atutem Osiedla Pod Różami jest bliskość punktów komunikacyjnych, licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz Szybkiej Kolejki Miejskiej" - powiedział prezes Dom Development Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

Spółka zrealizowała już w tym rejonie dzielnicy Ochota dwa etapy Osiedla Pod Różami i Willę na Harfowej.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2015 r. spółka sprzedała 2 383 lokale wobec 1944 rok wcześniej.

(ISBnews)

d2pokip

Podziel się opinią

Share
d2pokip
d2pokip