Trwa ładowanie...
d4qbn2u

Dom Maklerski Intercapital Markets uruchomił inwestycyjną platformę internetową

Warszawa, 18.10.2016 (ISBnews) - Bułgarski Dom Maklerski Intercapital Markets oddał do użytku swoich klientów platformę internetową, gdzie dostęp do instrumentów finansowych jest zapewniony z jednego konta, poinformował broker.

Share
d4qbn2u

"Nasi klienci mogą dokonywać transakcji z jednego konta zarówno na GPW, jak i na wielu międzynarodowych rynkach. Większość polskich pośredników zazwyczaj wymaga od klientów posiadania oddzielnych kont dla polskiego i zagranicznego rynku, co wymusza przenoszenie środków pieniężnych pomiędzy tymi kontami, a to oczywiście wymaga czasu. U nas eliminujemy tego typu przeszkody, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku, a klientom daje możliwości maksymalizowania zysków" - powiedział dyrektor wykonawczy Nicolay Mayster, cytowany w komunikacie.

Intercapital Markets jest domem maklerskim, który działa zarówno na polskiej, jak i bułgarskiej giełdzie papierów wartościowych. Dla tych rynków ICM oferuje pełen zakres usług, w tym badania, analizy rynkowe oraz opinie. Ponadto, Intercapital Markets posiada Bezpośredni Dostęp Rynkowy (DMA) do najważniejszych rynków w Europie oraz USA, jak również do mniejszych, lecz bardzo dynamicznych rynków, takich jak Turcja czy Rumunia.

(ISBnews)

d4qbn2u

Podziel się opinią

Share
d4qbn2u
d4qbn2u