Trwa ładowanie...

Dyrektorka schroniska opowiada w radiu o problemach placówki. Audycję przerywa telefon, który zmieni wszystko

Brak pieniędzy na nowy piec spędzał sen z powiek dyrektorce "Kamiliańskiej Misji Społecznej". - Mamy schronisko dla osiemdziesięciu mężczyzn, zimą przebywa u nas nawet 140 osób - opowiadała kobieta na antenie radia. Ku jej zaskoczeniu pomoc nadeszła w błyskawicznym tempie.

Dyrektorka schroniska opowiada w radiu o problemach placówki. Audycję przerywa telefon, który zmieni wszystkoŹródło: Facebook/ TOK FM
d3ox2gm
d3ox2gm

- Musimy uzbierać 25 tysięcy zł na piec, nie mogę ryzykować, że w zimie padnie, u nas mieszka 80 mężczyzn - mówiła w TOK FM Adriana Porowska, dyrektor "Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej". Nagle przerwała jej prowadząca, by przekazać wiadomość od słuchacza. Do radia zadzwonił prezes Budimexu i powiedział, że zapłaci za zakup nowego urządzenia.

Kobieta nie kryła zadowolenia. "Aż trudno mi opisać co teraz czuję. Trzęsą mi się ręce i ledwo trafiam w klawiaturę" - napisała chwilę później na Facebooku. Prowadząca program również się ucieszyła, a nawet uroniła kilka łez szczęścia z tego powodu.

d3ox2gm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ox2gm