Trwa ładowanie...
d4avk92

e-Kancelaria złożyła w KNF prospekt emisyjny

14.10. Warszawa (PAP) - Notowana na NewConnect e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa, spółka specjalizująca się w windykacji i obrocie wierzytelnościami, złożyła w KNF prospekt...

Share
d4avk92

14.10. Warszawa (PAP) - Notowana na NewConnect e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa, spółka specjalizująca się w windykacji i obrocie wierzytelnościami, złożyła w KNF prospekt emisyjny. Spółka chce wprowadzić do obrotu na rynku regulowanym GPW 4.060.000 akcji serii B i C. Debiutowi na rynku regulowanym GPW nie będzie towarzyszyła oferta publiczna - podała e-kancelaria w komunikacie.

"Prospekt emisyjny został już złożony do KNF. Termin debiutu będzie zależny od prac KNF i koniunktury na rynku" - poinformował w komunikacie prezes spółki, Mariusz Pawłowski.

W kwietniu 2011 spółka zadebiutowała na rynku NewConnect. Debiut poprzedziła emisja akcji serii C o wartości 2,48 mln zł.

d4avk92

e-Kancelaria chce pozyskać dodatkowe fundusze na rozwój poprzez emisję papierów dłużnych. Spółka podała, że w jej planach znajduje się emisja obligacji o wartości nie większej niż 10 mln zł.

"Aktualnie przygotowujemy się do znaczącej emisji obligacji korporacyjnych. (...) Środki pozyskane z emisji obligacji przeznaczymy na kapitał obrotowy, który poprzez stosowne inwestycje umożliwi znaczne powiększenie udziału firmy w rynku zakupów wierzytelności" - powiedział Mariusz Pawłowski, cytowany w komunikacie.

Spółka podała, że na koniec września łączna wartość portfela obsługiwanych przez e-Kancelarię spraw wyniosła blisko 693 mln zł.

e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa działa na rynku wierzytelności, skupiając się na segmentach B2B oraz B2C. Posiada 10 oddziałów na terenie całego kraju. (PAP)

now/ asa/

d4avk92

Podziel się opinią

Share
d4avk92
d4avk92