Trwa ładowanie...
d4dg1l2

Echo: W Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze otwarto hipermarket Auchan

Warszawa, 28.04.2016 (ISBnews) - W zrealizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze otwarty został hipermarket sieci Auchan, podała spółka.

Share
d4dg1l2

"Otwarcie hipermarketu Auchan w Galerii Sudeckiej to potwierdzenie osiągnięcia naszego celu, który zakładał realizację obiektu w pełni spełniającego potrzeby mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Sieć Auchan cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością i od lat znajduje się w czołówce rankingów konsumenckich i branżowych. Cieszę się, że to właśnie w Galerii Sudeckiej klienci mogą robić zakupu w Auchan" - powiedział dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment Marcin Materny, cytowany w komunikacie.

Pierwszy sklep Auchan w Polsce został otwarty w roku 1996, w Piasecznie pod Warszawą. W Polsce Auchan zarządza obecnie ponad 60 hipermarketami. Zatrudnia 13 tysięcy współpracowników, podano także.

Tydzień temu Echo informowało, że przy jeleniogórskiej galerii otwarty został market Leroy Merlin.

Galeria Sudecka zlokalizowana jest w dzielnicy Zabobrze. W ofercie znajduje się blisko 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino.

(ISBnews)

d4dg1l2

Podziel się opinią

Share
d4dg1l2
d4dg1l2