Trwa ładowanie...
d16c0a9
16-06-2016 11:15

Exact Systems rozważa wejście na GPW jako priorytet obok ekspansji zagranicznej

Warszawa, 16.06.2016 (ISBnews) - Exact Systems myśli o wejściu na GPW, co jest priorytetem obok ekspansji na rynki zagraniczne, poinformowała ISBnews rzecznik spółki Sylwia Maj.

d16c0a9
d16c0a9

?Exact Systems rzeczywiście myśli o wejściu na warszawski parkiet, gdyż IPO, obok ekspansji na rynki zagraniczne, jest priorytetowym planem spółki na najbliższe miesiące i lata. Jednak w tym momencie nie znamy jeszcze żadnych szczegółowych planów" - powiedziała ISBnews Maj.

Exact Systems działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej.

Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie poza Polską, spółka działa w jedenastu obszarach, m.in. w Niemczech, Rosji, Czechach, Turcji, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz w Chinach.

Grupa Kapitałowa zatrudnia obecnie ponad 3500 osób, które deleguje do prac u swoich klientów, korzystając z rozbudowanej struktury 35 biur operacyjnych na terenie całej Europy.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

d16c0a9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16c0a9