Trwa ładowanie...
d1xicxi
d1xicxi

Fachowcy.pl Ventures zwiększyła liczbę abonentów do 1 550 na koniec lipca

Warszawa, 03.08.2016 (ISBnews) - Fachowcy.pl Ventures miała 1 550 klientów korzystających z abonamentowej usługi obecności w internecie na koniec lipca br. W analogicznym okresie roku ubiegłego liczba klientów wynosiła 575, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1xicxi

"Przyśpieszyliśmy tempo pozyskiwania klientów, których liczba obecnie jest wyższa o 170% niż przed rokiem. W kolejnych miesiącach tempo przyrostu nowych klientów będzie jeszcze wyższe w dużej mierze dzięki wzrostowi naszej efektywności i planowanemu powiększeniu naszego zespołu sprzedażowego. Do końca przyszłego miesiąca liczba handlowców zwiększy się do 35 osób, a w czwartym kwartale blisko 50. Podtrzymując takie tempo rozwoju pewnie zmierzamy do naszego tegorocznego celu: przekroczenia liczby 2,4 tys. klientów - powiedział prezes Piotr Surmacki, cytowany w komunikacie.
Całkowita wartość umów z klientami podpisanych w lipcu 2016 r. wyniosła ponad 306 tys. zł netto. Przychód generowany przez poszczególnych klientów różni się w zależności od wybranego planu abonamentowego, podano także.

Fachowcy.pl Ventures działają od 2008 r., a od 15 lutego 2012 r. notowani są na NewConnect. Spółka rozwija technologie wspomagające pozyskanie nowych klientów i zleceń z internetu. Usługi oferowane są w modelu abonamentowym, a docelowym ich odbiorcą są małe i średnie firmy usługowe.

(ISBnews)

d1xicxi

Podziel się opinią

Share
d1xicxi
d1xicxi