Trwa ładowanie...
d34zqru
14-04-2017 13:13

Famur Famak zwiększy obroty z Hans Künz GmbH do ok. 50 mln zł rocznie do 2020 r.

Warszawa, 14.04.2017 (ISBnews) - Famur Famak - spółka zależna Famuru - podpisał umowę z Hans Künz GmbH, na podstawie której zwiększy dla zamawiającego rezerwacje rocznych mocy wytwórczych o 67% w stosunku do roku 2016, podał Famur. Kontrakt zawarto do końca 2020 r., a roczne obroty mogą przekraczać 50 mln zł rocznie.

Share
d34zqru

"Zgodnie z szacunkami zarządu Famur Famak, do 2020 roku obroty z firmą Hans Künz GmbH przekraczać będą kwotę 50 mln zł rocznie, przy założeniu struktury asortymentowej produkcji porównywalnej z obecną" - czytamy w komunikacie.

W 2016 roku przychody ze sprzedaży Famur Famak dla tego kontrahenta wyniosły 30 mln zł.

"Podpisanie umowy o współpracy z Hans Künz GmbH wpisuje się w realizację przyjętej strategii rozwoju naszej spółki na rynkach zagranicznych. Jednocześnie jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług oferowanych przez Famur Famak, które cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Szczególnie cieszy nas fakt, że firma rozwija relacje z dotychczasowymi partnerami, co jest dowodem ich zaufania do nas oraz wysokiej oceny naszych kompetencji" - powiedział wiceprezes Famur Famak Paweł Majcherkiewicz, cytowany w komunikacie.

Famur Famak współpracuje z Hans Künz GmbH od 20 lat.

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru. Spółka od 2006 r. notowana jest na GPW.

(ISBnews)

d34zqru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34zqru
d34zqru