Trwa ładowanie...
d3mcm9p
d3mcm9p

Farmacol ma do 5 VI czas na negocjacje pakietu socjalnego Cefarmu Białystok

2.6.Warszawa(PAP) - Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad zgodził się na przedłużenie do 5 czerwca negocjacji Farmacolu ze związkami zawodowymi Cefarmu Białystok dotyczących...
Share
d3mcm9p

2.6.Warszawa(PAP) - Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad zgodził się na przedłużenie do 5 czerwca negocjacji Farmacolu ze związkami zawodowymi Cefarmu Białystok dotyczących pakietu socjalnego - poinformował resort w informacji przesłanej PAP.

Ministerstwo Skarbu Państwa i Farmacol parafowały 25 maja projekt umowy sprzedaży Cefarmu Białystok. Dystrybutor miał do 31 maja uzgodnić ze związkami zawodowymi białostockiej spółki warunki pakietu socjalnego.

"Minister Skarbu Państwa wyraził zgodę na wydłużenie czasu negocjacji pakietu socjalnego w procesie prywatyzacji Cefarmu Białystok do 5 czerwca" - podał resort we wtorek.

d3mcm9p

O zakup Cefarmu Białystok starała się też Polska Grupa Farmaceutyczna, która na początku kwietnia przeprowadziła dodatkowe badanie firmy.

Trzeci podmiot, który złożył ofertę wiążącą na zakup 85 proc. akcji Cefarmu Białystok, Phoenix Pharma, według wcześniejszych informacji PAP wycofał się z procesu.

Cefarm Białystok jest największym dystrybutorem farmaceutyków w regionie północno-wschodniej Polski. Poza sprzedażą hurtową zajmuje się także sprzedażą detaliczną poprzez 48 własnych aptek, które znajdują się na terenie województwa podlaskiego i warmińsko- mazurskiego.(PAP)

epo/ ana/

d3mcm9p

Podziel się opinią

Share
d3mcm9p
d3mcm9p