Trwa ładowanie...

Flixbus jedzie na Ukrainę. Trzy nowe połączenia

Flixbus we współpracy z ukraińskim operatorem Gunsel uruchamia nowe połączenia z Kijowa do trzech miast: Warszawy, Wrocławia i Pragi.

Share
Flixbus jedzie na Ukrainę. Trzy nowe połączeniaŹródło: Materiały prasowe, fot: flixbus
d20xa8s

To pierwsze ogłoszenie nowych linii FlixBusa na Ukrainie po oficjalnym uruchomieniu firmy i otwarciu biura w Kijowie w czerwcu tego roku.

– Nowe linie dodane do naszej siatki połączeń umożliwią pasażerom FlixBusa z Ukrainy dostęp do kilkuset europejskich kierunków podróży dzięki bezpośrednim połączeniom z czterema centrami przesiadkowymi FlixBusa w Warszawie, Krakowie, we Wrocławiu czy w Pradze - powiedział dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie Michał Leman.

Autobusy na trasie Kijów – Warszawa będą jeździły codziennie, przez Lublin. Z Kijowa do Pragi, przez Żytomierz, Równe, Lwów i Hradec Kralove - trzy razy w tygodniu. Również trzy razy w tygodniu będzie można pojechać z Kijowa, przez Żytomierz, Równe, Lwów, Kraków, Katowice, do Wrocławia.

d20xa8s

Jak deklaruje spółka, wiek autobusów będzie wynosił od 4 do 8 lat, podczas gdy średni wiek autobusów na trasach międzymiastowych i międzynarodowych na Ukrainie wynosi prawie 16 lat, zgodnie z danymi Ministerstwa Infrastruktury Ukrainy. Pasażerowie mogą bezpłatnie wziąć ze sobą na pokład autobusu jedną sztukę bagażu podróżnego oraz jedną sztukę bagażu podręcznego.

Zobacz też: Emerytura bez podatku. Ekspert nie ma wątpliwości

d20xa8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20xa8s
d20xa8s